logo-samandehi

بهترین کادو برای کودک ۵ ساله

15 شهریور 1400

یکی از بهترین دوران های کودکی برای هر کسی جشن های تولد است. کودکان به سختی صبر می‌کنند تا نوبت به بازکردن هدیه ها برسد. برای همه ما پیش آمده است که در تولد 5 سالگی برایمان بشقاب یا لوازم خانه کادو می‌آوردند. آن لحظه بدترین اتفاقی بود که می‌توانست بیوفتد. برای اینکه این بلا را بر سر دیگر کوکان نیاوریم بهتر است تا یک کادوی مناسب برای بچه 5 ساله انتخاب کنیم. در این مقاله سعی داریم به چند نکته مهم درباره خرید کادو اشاره کنیم و یک پیشنهاد خاص برای هدیه به یک کودک 5 ساله بدهیم. پس با ما همراه باشید

    

کادو تکراری ندید
کودکان در سن 5 سالگی تا دلتان بخواهد اسباب بازی و عروسک دارند. شاید فکر کنید عروسک یا اسباب بازی که قصد خریدش را دارید بسیار خاص است و کودک شبیه به آن را ندارد اما احتمال اینکه کادو شما تکراری باشد وجود دارد. شاید براتان پیش آمده باشد که فرد بعد از باز کردن کادو بگوید «من این عروسک، اسباب بازی و یا... را دارم». این جمله در آن لحظه بسیار ناراحت کننده است. اگر تجربه اش نکرده اید بسیار خوش شانس هستید و بهتر است هیچوقت تجربه اش نکنید. برای جلوگیری از این اتفاق اگر به تولد یکی از بچه های فامیل و یا اقوام نزدیک می‌روید بهتر است قبل از خرید کادو با مادر کودک مشورت کنید و بپرسید که کودک به چه چیزی علاقه دارد و یا درباره سلیقه کودک اطلاعات کسب کنید. اگر امکان این کار را دارید عالی است. شما می‌توانید به راحتی و بدون اینکه پولتان را هدر دهید با مشورت مادر کودک یک کادو مناسب تهیه کنید و باعث خوشحالی کودک شوید. اما اگر نمی‌توانید با مادر کودک درباره تهیه کادو برای کودک 5 ساله مشورت بگیرید بهتر است تا در مطلب را تا آخر مطالعه کنید.

          

کودک 5 ساله پول خوشحالش نمی‌کند!
معمولا وقتی چیز مناسبی برای هدیه دادن پیدا نمی‌کنیم، تصمیم می‌گیریم تا آن گزینه معروف یعنی «پاکت حاوی پول» را بدهیم. این کار شاید برای بزرگسالان گزینۀ خوبی باشد؛ اما به هیچ عنوان برای یک بچه 5 ساله مناسب نیست. کودکان در این سن هر چقدر هم اسباب بازی و عروسک داشته باشند، باز هم از نظر آن‌ها کم است؛ بنابراین سعی کنید به جای اینکه پول هدیه دهید، یک کادوی هر چند کوچک برای آن‌ها تهیه کنید.

             

پیشنهاد کادو خاص و غیر تکراری
همانطور که گفته شد احتمال اینکه عروسک و یا اسباب بازی انتخابی شما تکراری باشد زیاد است بنابراین باید در انتخاب هدیه برای کودک 5 ساله دقت کنید. در اینجا قصد داریم یک محصول متفاوت و مناسب برای هدیه به کودک 5 ساله را پیشنهاد کنیم. در ابتدا بهتر است به شرکت تولید کننده این محصول بعنی آذین پلی نور اشاره کنیم. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده المان های نورانی در خاورمیانه فعایت دارد و انواع محصولات خاص را با قابلیت تغییر رنگ نور تولید می‌کند. این محصولات همگی از جنس پلی اتیلن مرغوب تهیه شده اند و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند.
محصول پیشنهادی برای هدیه به کودک 5 ساله آباژور های آذین پلی نور است. این آباژور ها در دو طرح خرگوش و خرس موجود هستند. آباژور طرح خرس مناسب کودک 5 ساله پسر و آباژور طرح خرگوش نیز برای هدیه به کودک 5 ساله دختر مناسب است. اگرچه در اینجا به کودک 5 ساله اشاره کردیم اما این محصولات برای کودکان و نوجوانان در رده های سنی مختلف مناسب است.

               

آباژر نورانی طرح خرس
تهیه هدیه برای کودکان راحت تر از بزرگسالان است زیرا تنوع بیشتری در بازار وجود دارد اما احتمال تکراری بودن آن بیشتر است زیرا کودکان در آن سن بیشتر اسباب بازی ها و عروسک ها را خریداری کرده اند. بنابراین باید به دنبال یک محصول خاص باشید. آباژور محصولی متفاوت است که معمولا هنگام فکر کردن به هدیه به یادمان نمی‌آید در صورتیکه گزینه بسیار مناسبی است. بسیاری از خانواده ها برای کاهش وابستگی کودک آنها را مجبور می‌کنند تا در اتاق شخصی خودشان بخوابند. برای کاهش ترس کودکان حتما به یک آباژور نیاز است. آباژور نورانی طرح خرس آذین پلی نور تنها یک آباژور معمولی نیست. این محصول در واقع یک عروسک نورانی است. عروسکی که به عنوان آباژور استفاده می‌شود. آباژور نورانی طرح خرس دارای یک ریموت کنترل است و رنگ نور آن به 16 رنگ مختلف تغییر می‌کند. علاوه بر قابلیت تعویض رنگ، ریتم تغییر نور این محصول نیز به کمک 4 دکمه تعبیه شده بر روی ریموت کنترل قابل تنظیم است. این محصول شارژی است و به مدت 4 الی 5 ساعت شارژ را نگه می‌دارد. برای تهیه کردن این محصول باید به نمایندگی های فروش آذین پلی نور مراجعه کنید و یا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید زیرا نمونه مشابه آن در بازار موجود نیست و تنها توسط آذین پلی نور تولید می‌شود.

         

آباژور نورانی طرح خرگوش
عروسکی نورانی محصولی متفاوت و خاص است که کودکان با دیدن آن متعجب می‌شوند. این محصول به عنوان آباژور قابل استفاده است و همانطور که در توضیحات آباژور نورانی طرح خرس مطرح شد رنگ این محصولات به کمک ریموت کنترل به 16 رنگ مختلف تغییر رنگ می‌کند و ریتم نور آنها نیز قابل تنظیم است. آباژور نورانی طرح خرگوش مناسب هدیه به کودک 5 ساله است و به دلیل طراحی و قابلیت تغییر رنگی که دارد بسیار مورد توجه کودکان قرار گرفته است. از آنجایی که کودکان 5 ساله معمولا اسباب بازی ها و عروسک های خود را در مدت بسیار کوتاهی خراب می‌کنند، این آباژورها ضدضربه هستند و در صورت افتادن و پا پرت شدن بر روی زمین دچار هیچ مشکلی نمی‌شوند. محصولات آذین پلی نور ضدآب هستند و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند. برعکس بیشتر محصولات که به دلیل بدرفتاری کودکان به سرعت از کار می‌افتند این محصولات بسیار مقاوم هستند و تا سالیان سال قابل استفاده خواهند بود. شما با خرید آباژورهای نورانی در حقیقت دو محصول تهیه کرده اید زیرا این محصولات به عنوان عروسک نیز قابل استفاده هستند. برای تهیه محصولات نورانی و آباژورهای مناسب هدیه به نمایندگی های معتبر آذین پلی نور مراجعه کنید و یا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...