logo-samandehi

پلی اتیلن

18 اسفند 1399

  پلی‌اتیلن در آذین پلی نور پلی‌اتیلن ماده‌ای شفاف و پرتراکم بوده که تغییرپذیر در اثر حرارت و بسیار پرکاربرد است. این ماده یکی از پرمصرف‌ترین پلاستیک‌ها در جهان است که سالانه ده‌ها میلیون تن در سراسر جهان از آن تولید می‌شود. انواع مختلفی از پلی‌اتیلن وجود دارد که هرکدام برای مصرف خاصی مورد استفاده  قرار می‌گیرند.  پلی‌اتیلن کاربردهای مختلفی در بسته‌بندی، خودروسازی، برق و غیره داشته و بسیاری از کالاهایی که در اطراف خودتان می‌بینید نوعی پلی‌اتیلن هستند. از سطل زباله گرفته تا بطری‌های مواد شوینده و مخازن سوخت خودروها. هرچقدر تراکم مولکول‌ها در این ماده بیشتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است. شاید مواد پلاستیکی بی‌کیفیت را دیده باشید که با ضربه‌ای آرام متلاشی می‌شوند. پلی‌اتیلن مورداستفاده در صنایع، زمین تا آسمان با آن‌ها فرق دارند. پلی‌اتیلن به دلیل مقاومت بالا و قیمت اقتصادی که دارد موردتوجه عموم قرارگرفته است. مخازن آب یکی از محصولات بسیار پرکاربرد و مهمی هستند که از پلی‌اتیلن تولید می‌شوند. صنعت مخازن پلی‌اتیلن هم‌اکنون در دست مجتمع پلاستیک طبرستان بوده که بزرگ‌ترین تولیدکننده مخازن پلی‌اتیلن در خاورمیانه است.

محصولات تولید شده از جنس پلی‌اتیلن

امروزه به دلیل سلایق مختلف، محصولات متنوعی در بازار موجود است. اما چیزی که کمتر دیده می‌شود ابتکار و خلاقیت در محصولات است. ما در آذین پلی نور، از این ماده شفاف و خام محصولات نورانی لوکس تولید می‌کنیم. تلفیقی از سادگی و زیبایی. ما محصولات تولیدشده از پلی‌اتیلن را همراه با المان‌های نوری ترکیب کرده‌ایم و در قالب یک محصول لوکس به مصرف‌کنندگان ارائه می‌کنیم. این محصولات شامل تنوع بسیاری هستند. از میز سوارز برای تشریفات و خدمت‌دهی گرفته تا گلدان پلی‌اتیلن با طرح آجری و سنگی. از این محصولات می‌توان در تزئین روف گاردن، نورپردازی منظر شهری،فضاسازی سبز شهری و بلوک‌های نورانی smd استفاده کرد.

آذین پلی نور

ماده اولیه تمام محصولات آذین پلی نور پلی‌اتیلن است. محصولات دکوراتیو آذین پلی نور از بهترین مواد در ایران تولید و با بهترین قیمت در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند. این ماده به دلیل مقاومت و مزایای بسیاری که دارد بسیار مناسب تولید محصولات بادوام است. دلیل تمایز محصولات آذین‌ پلی نور علاوه بر جنس آن‌ها، طراحی و قابلیت نورانی بودن برخی از محصولات است.    

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...