logo-samandehi

چند ایده برای گلدان گوشه اتاق

19 شهریور 1400

یکی از بهترین و شکیل ترین راه ها برای تزیین گوشه اتاق قرار دادن گلدان است. گل و گیاه به تنهایی در هر فضایی قرار بگیرند باعث شادابی و زیبایی آن فضا می‌شوند اما انتخاب گلدان، اندازه گلدان و گیاه نیز بسیار اهمیت دارد. در این مقاله سعی داریم چند ایده برای گلدان گوشه اتاق پیشنهاد دهیم تا با اطمینان بیشتری گلدان مناسب گوشه اتاق را انتخاب کنید. پس با ما همراه باشید.

  

ابتدا درباره تعداد گلدان تصمیم گیری کنید
قبل از اینکه برای گوشه اتاق گلدان تهیه کنید بار دیگر با دقت به آن نقطه توجه کنید. اگر یک گلدان تک و بزرگ قرار دهید بهتر است یا چند گلدان با سایز متوسط و یا گلدان های کوچک و با تعداد زیاد؟ اگر به سادگی و سبک مینیمال علاقه دارید شاید بهتر باشد از یک گلدان تک و بزرگ استفاده کنید. یک گیاه بلند و بزرگ چیزی است که شما به آن نیاز دارید. یک گیاه بزرگ می‌تواند به خوبی گوشه خالی اتاق را پر کند و جلوه بسیار زیبایی دارد. اما اگر توانایی رسیدگی به گیاهان متعدد را دارید و از دیدن گیاهان مختلف در کنار هم لذت می‌برید، بهتر است از گلدان هایی با سایز کوچک تا متوسط استفاده کنید. این گلدان ها می‌توانند بر روی زمین و یا استند های مخصوص گل و گیاهان قرار بگیرند. در ادامه به صورت مشخص به معرفی چند گلدان بزرگ و چند گلدان با سایز کوچک تا متوسط می‌پردازیم.

   

 

                    گلدان بزرگ سفید ایتالیایی

 

چند ایده برای گلدان تک گوشه اتاق

گیاهان بزرگ به تنهایی زیبایی مورد نیاز اتاق را فراهم می‌کنند. استفاده از یک گلدان بزرگ به همراه یک گیاه بزرگ در گوشه اتاق ایده بسیار خوبی است که اخیرا مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

     

شما می‌توانید از «گلدان ایتالیایی بزرگ»، «گلدان سینوسی»، «گلدان مکعب مستطیل طرح سنگ»، «گلدان 4 ضلعی سایز بزرگ»، «گلدان کروی»، «گلدان طرح گل» و... استفاده کنید.

     

این گلدان ها توسط افرادی که حیوان خانگی و یا نوزاد دارند نیز قابل استفاده می‌باشد زیرا در برابر ضربه مقاومت هستند و کیفیت فوق العاده بالایی دارند. استفاده از یک درختچه و یا گیاه بزرگ درون گلدان های بزرگ آذین پلی نور یک ترکیب فوق العاده خاص را ایجاد می کند و انتخاب بسیار هوشمندانه ای برای پر کردن گوشه اتاق است.

      

ایجاد باغچه کوچک در گوشه اتاق
بعضی افراد علاقه زیادی به گل و گیاه دارند و ترجیح می‌دهند تا جایی که امکان دارد از گیاهان استفاده کنند. این افراد بهتر است به جای یک گلدان بزرگ از چند گلدان کوچک و متوسط استفاده کنند.شاید در بازار پایه های مخصوص گیاهان را دیده باشید، شما می‌توانید به راحتی و با تهیه چند پایه گلدان، گیاهان خود را در گوشه اتاق بچینید و از هم نشینی آنها لذت ببرید. گوشه اتاق معمولا جای بسیار مناسبی برای قرار دادن گلدان است زیرا نور ملایمی به گیاهان می‌تابد و در این صورت انتخاب های بسیار زیادی برای گل و گیاه پیش روی شماست. گلدان های با سایز کوچک تا متوسط آذین پلی نور که مناسب استفاده در گوشه اتاق باشند عبارتند از «گلدان رومیزی»، «گلدان ایتالیایی کوچک و متوسط»، «گلدان طرح لوزی»، «گلدان مکعب» و... که می‌توانید محصولات کامل را در سایت مشاهده کنید.

      

نتیجه گیری
دکوراسیون داخلی منزل امر بسیار مهمی است که قبل از چیدمان منزل باید به آن توجه کرد. استفاده از گیاهان یکی از اصلی ترین المان های دکوراسیون داخلی بوده که مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته است. در این مقاله سعی کردیم چند نمونه تزیین گوشه اتاق را به کمک گلدان های بزرگ و کوچک به اشتراک بگذاریم. بسیاری از نمونه های گلدانی که در تصاویر مشاهده کردید در بازار معمول ایران یافت نمی‌شوند. گلدان های رایج بیشتر پلاستیکی، سفالی و سرامیکی هستند و معایب بسیاری دارند. گلدان های آذین پلی نور تمام ویژگی های مثبت گلدان های پلاستیکی را دارند و علاوه بر آن معایب آنها هم رفع شده است. برای مثال گلدان های پلاستیکی اگرچه مقاومت خوبی دارند اما مناسب درختچه های سنگین و گیاهان بزرگ نیستند. درصورتیکه گلدان های پلی اتیلن مقاومت بسیار بالاتری نسبت به پلاستیک دارند و از ظاهر زیباتری نیز برخوردارند. بعضی از گلدان های آذین پلی نور قابلیت نورانی شدن دارند و رنگ نور آنها به 16 رنگ مختلف و 4 ریتم متفاوت تغییر می‌کند. گلدان های نورانی آذین پلی نور در طرح و سایزهای گوناگونی موجود هستند که می‌توانید به راحتی گزینه مورد نظر خود را از بین آنها انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولاتو انتخاب گلدان مناسب برای گوشه اتاق با کارشناسان فروش آذین پلی نور تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...