logo-samandehi

چند نمونه کافه خاص و سرسبز با تم گل و گیاه

18 شهریور 1400

    

تمام انسان ها به طور ذاتی دوستدار طبیعت هستند و وقتی با گل و گیاه تعامل داشته باشند روحیه بهتری دارند. از نظر روانشناسی هم رنگ سبز تاثیر بسیار مثبتی بر روی روحیه انسان ها میگذارد. این امر باعث شده تا صاحبان کافه هم از گل و گیاه بیشتری برای تزیین فضای کافه خود استفاده کنند.

  

این گیاهان به رسیدگی نیاز دارند و بعضی کافه داران این مسئولیت را قبول نمی‌کنند و ترجیح می‌دهند از روش های دیگری برای تزیین کافه استفاده کند. از آنجایی که هیچ چیزی جای گل و گیاه را نمی‌گیرد و فضای کافه با استفاده از گلدان بسیار زیبا می‌شود، به عنوان پیشنهاد برای استفاده از دکور سبز تصمیم گرفتیم تا در این مقاله چند نمونه کافه خاص و سرسبز با تم گلدان را بیاوریم. با ما همراه باشید

چطور یک کافه سرسبز و پر از گل و گیاه راه بندازیم؟
شاید وقتی عکس کافه های سرسبز را ببینید فکر کنید که این کار بسیار دشوار است در صورتیکه اینگونه نیست. همه گل و گیاهان به رسیدگی زیاد نیاز ندارند. بسیاری از گل و گیاهان فقط به هفته ای یک بار آبیاری نیاز دارند و گیاهانی مثل کاکتوس هم در برابر بی‌آبی بسیار مقاوم هستند. گیاهان بزرگ جلوه ویژه تری دارند و سرسبزی بیشتری را به کافه شما می‌آورند. بعد از تماشای چند نمونه کافه خاص و زیبا به معرفی گلدان های مناسب برای کافه می‌پردازیم.

   

گلدان مناسب برای ایجاد یک کافه سرسبز
بعد از اینکه تصمیم به ایجاد یک فضای سبز برای کافه خود گرفتید باید گلدان های مناسب برای اینکار را پیدا کنید. گلدان های پلاستیکی به دلیل جنس، قیمت و تنوع بالا مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته اند اما گلدان های پلاستیکی معمولا در سایز های کوچک تا متوسط موجود هستند و به طور کلی مناسب قرار گیری در یک فضای شیک همچون کافه نیستند. برای ایجاد کافه سرسبز نیاز به گلدان های بزرگ دارید. گلدان هایی که در عین مقاومت بالا، زیبا باشند. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده محصولات نورانی در خاورمیانه است و انواع محصولات را از جنس پلی اتیلن مرغوب تولید می‌کند. بعضی از این گلدان ها قابلیت نورانی شدن دارند و رنگ نور آنها به 16 رنگ مختلف تغییر می‌کند. پیشنهاد ما برای ایجاد یک کافه سرسبز استفاده از گلدان های بزرگ پلی اتیلن است. به انتخاب خودتان میتوانید گلدان نورانی و یا غیرنورانی انتخاب کنید. محصولات مناسب برای فضای کافه عبارتند از: «گلدان منشوری طرح سنگ» که در دو رنگ سفید و سیاه موجود است، «گلدان مکعب مستطیل»، «گلدان طرح گل نورانی»، «گلدان کروی»، «گلدان ایتالیایی بزرگ و متوسط» و «گلدان مربع سینوسی».

   

تمام این محصولات از جنس پلی اتیلن مرغوب هستند و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند. همانطور که گفته شد بعضی از این گلدان ها نورانی هستند و رنگ نور آنها به کمک ریموت کنترل به 16 رنگ و ریتم تغییر نور آنها به 4 شکل مختلف تنظیم می‌شود. این محصولات بسیار خاص و لوکس هستند و مشابه آن را در ایران مشاهده نخواهید کرد.

      

نحوه تهیه گلدان های مناسب برای کافه سرسبز
گلدان های آذین پلی نور در بازار های معمولی و فروشگاه ها یافت نمی‌شوند و برای تهیه این محصولات باید به فروشگاه های محصولات آذین پلی نور مراجعه کنید و یا به طور مستقیم از کارخانه خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات و نحوه خرید محصولات با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...