logo-samandehi

کادو برای خانه جدید چی ببریم؟

14 شهریور 1400

ایرانیان علاقه خاصی به هدیه دادن دارند و به هر بهانه ای کادو می‌دهند. یکی از این موقعیت ها زمانی است که برای بار اول به منزل کسی که به تازگی خانه جدید گرفته است می‌روید. در کشورهای دیگر هم وقتی برای بار اول به خانه کسی می‌روند، چه خانه جدید و چه خانه قدیمی، برای صاحبخانه یک هدیه هرچند کوچک می‌برند. این کادو می‌تواند نوشیدنی، شیرینی، شکلات و... باشد اما گاهی اوقات افراد ترجیح می‌دهند تا به جای تنقلات و محصولات خوراکی چیزی بگیرند که به عنوان یادگاری برای شخص باقی بماند. این فرهنگ بسیار خوبی است اما گاهی اوقات هنگام انتخاب هدیه دچار تردید می‌شویم و برایمان انتخاب یک کادو زیبا و مناسب سخت است. برای راحت تر کردن تصمیم درباره انتخاب کادو خانه جدید سعی داریم در این مقاله چند کادو خاص و متفاوت معرفی کنیم. پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید

     

از خرید این کادوها اجتناب کنید
برای هر موقعیتی باید کادوی متناسب با آن مناسبت را تهیه کنید. برای مثال به مناسب تولد مادر بهتر است به جای خرید لوازم خانگی محصولی برای خود فرد تهیه کنید زیرا لوازم خانگی توسط تمام اعضای خانواده مورد استفاده قرار می‌گیرد. یا مثلا از خرید کالاهای مصرفی خانه، بشقاب و ظروف برای کودکان و نوجوانان اجتناب کنید و هدیه ای تهیه کنید که مناسب سن و سلیقه فرد باشد. بنابراین خرید لوازم شخصی به عنوان کادو برای فردی که به تازگی خانه خریده نیز مناسب نیست و بهتر است از محصولات دکوری و تزیینی برای خانه جدید استفاده کنید. کادویی که فرد همیشه بتواند در خانه اش از آن استفاده کند و برایش کاربرد داشته باشد.

           

خانه‌ی جدید کادوی جدید
به طور کلی انتخاب کادو مناسب کمی دشوار است و هنگام تهیه آن دچار تردید می‌شویم. معمولا افراد از ظروف شیشه ای، سرامیک و... برای کادو خانه جدید استفاده می‌کنند اما برای تهیه یک کادو خاص و متفاوت بهتر است از محصولات دیگری همچون المان های نورانی آذین پلی نور استفاده کنید. این محصولات را در مغازه های معمولی لوازم خانگی و فروشگاه های موجود مشاهده نمی‌کنید و یکی از دلایل خاص بودن آنها نیز همین انحصاری بودن آنهاست. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات نورانی در خاورمیانه است و انواع محصولات را از جنس پلی اتیلن مرغوب تولید می‌کند. این محصولات شامل گلدان، یخدان، میزهای سوارز، آبنما، صندلی، میز و... است که لیست کامل آن را می‌توانید در بخش «محصولات» سایت مشاهده کنید. بعضی از این محصولات سایز بزرگی دارند و برای کادو خانه جدید مناسب نیستند. به همین دلیل در ادامه چند محصول مناسب برای کادو خانه جدید را معرفی می¬کنیم.

          

خانه جدید، گلدان کم دارد
محصولات آذین پلی نور به دلیل خاصیت نورانی بودنی که دارند بسیار خاص و متفاوت هستند. این محصولات گزینه بسیار خوبی برای کادو خانه جدید هستند زیرا نمونه آنها را در جای دیگری مشاهده نخواهید کرد. یکی از بهترین گزینه ها برای کادو خانه جدید گلدان است. ابتدا گلدان مورد نظر خود را از بین گلدان های مختلف آذین پلی نور پیدا کنید و سپس در آن یک گیاه مناسب بکارید. گلدان های پیشنهادی ما به شما برای کادو خانه جدید عبارتند از: «گلدان استوانه هلما»، «گلدان 4 ضلعی هلما»، «گلدان لوزی طرح سنگ»، «گلدان ایتالیایی کوچک»، «گلدان سینوسی گرد»، «گلدان رومیزی»، «گلدان مربع سینوسی»، «گلدان مکعب» و «یخدان نورانی» که به عنوان گلدان نیز قابل استفاده است. تمام این گلدان ها خاصیت نورانی شدن دارند و رنگ نور آنها به 16 رنگ مختلف قابل تغییر است. این محصولات دارای ریموت کنترل هستند و ریتم تغییر نور آنها را می‌توانید به کمک 4 دکمه تعبیه شده بر روی ریموت کنترل تنظیم کنید. این گلدان ها بسیار مناسب کادو خانه جدید هستند زیرا کیفیت بسیار بالایی دارند و مقاوتشان در برابر ضربه زیاد است. با دادن گلدان و گل به عنوان کادو خانه جدید، طراوت و شادابی را به صاحب خانه هدیه می‌کنید. خانه جدید با یک گیاه جدید زیباتر می‌شود و چه بهتر که شما اولین نفری باشید که همچین هدیه ای را به آنها می‌دهید.

    

نتیجه گیری
انتخاب کادو برای خانه جدید کاملا سلیقه ای است و انتخاب هر فردی با دیگری متفاوت است. محصولات نورانی دیگری همچون «آباژور بیضی»، «آباژور رومیزی مکعب»، «دیوار کوب نورانی» نیز برای کادو خانه جدید فوق العاده هستند. تنها کافیست به قیمت محصولات سایت مراجعه کنید و با توجه به سلیقه خودتان یک محصول مناسب و خاص را به عنوان کادو خانه جدید انتخاب کنید. تهیه کادو خاص نشاندهنده این است که شما برای آن فرد وقت صرف کرده اید و برای شما اهمیت دارند. بنابراین بهتر است به جای تهیه کادو ها و محصولاتی که به وفور در بازار ها دیده می‌شوند از محصولات خاص استفاده کنید. محصولات آذین پلی نور تنها از طریق نمایندگی های فروش فعال در کشور و همچنین به طور مستقیم از درب کارحانه به فروش می‌رسند. بنابراین برای تهیه محصولات نورانی آذین پلی نور به عنوان کادو برای خانه جدید تنها کافیست با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

 

 

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...