logo-samandehi

تزیین باغ برای جشن تولد

15 شهریور 1400

برگزاری جشن در فضای باز برای کودکان و بزرگسالان دلنشین است اما تدارک دیدن برای فضاهای باز کمی فرق دارد. نور یکی از اصلی ترین المان‌ها در تزیین باغ برای تولد است. برای برگزاری جشن تولد در باغ باید نور کافی را فراهم کنید و از المان های نوری بیشتر استفاده کنید. در این مطلب به معرفی چند المان نورانی که مناسب تزیین و آماده سازی باغ برای تولید هستند می‌پردازیم.

        

میز و صندلی نورانی و تزیین باغ برای تولد
معمولا برای فضاهای باز از صندلی های ضدآب و پلاستیکی استفاده می‌کنند. بیشتر این میز و صندلی ها بسیار معمولی هستند و مناسب استفاده برای جشن ها نمی‌باشند. میز و صندلی مناسب برگزاری جشن تولد در باغ باید ضدآب و باکیفیت باشد. طراحی محصولات اهمیت بسیار بالایی دارد و اولین چیزی که هنگام ورود به باغ نظر هر کسی را جلب می‌کند مدل میز و صندلی است. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات نورانی در خاورمیانه بوده و انواع میز و صندلی با قابلیت نورانی شدن را تولید می‌کند. تزیین باغ برای تولد به کمک میز و صندلی نورانی اصلا کار سختی نیست. این محصولات به تنهایی آنقدر جلوه خاصی دارند که دیگر نیازی به انجام دیگر تزیینات نیست. میز و صندلی نورانی برای تزیین باغ بسیار مناسب است زیرا این محصولات ضدآب هستند و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارند. میز و صندلی نورانی آذین پلی نور به کمک ریموت کنترل به 16 رنگ مختلف رنگ عوض می‌کنند و ریتم تغییر نور آنها نیز به 4 ریتم قابل تنظیم است.

     

برگزاری جشن تولد به روش مدرن
جشن ها و پذیرایی هایی که به صورت سلف سرویس انجام می‌شوند بسیار آزادانه تر و کم زحمت تر هستند. در این نوع مهمانی ها میزبان نیز فرصت معاشرت پیدا می‌کند و نیازی نیست تا تمام وقت خود را صرف خدمت رسانی کند. به احتمال زیاد مهمانی هایی را دیده اید که خبری از نشستن طولانی مدت در آنها نیست و مهمان ها بیشتر دور میزها جمع شده اند و مشغول معاشرت و گپ و گفت هستند. این مهمانی ها را یمتوانید به کمک میزهای سوارز نورانی برگزار کنید. میز سوارز میزی بلند است که از آن برای قرار دادن نوشیدنی استفاده می‌شود. این محصولات در طرح های مختلف توسط آذین پلی نور تولید می‌شوند و نمونه آن را در بازار یافت نخواهید کرد. میزهای سوارز مناسب تزیین باغ برای تولد هستند و مراسم شما را خاص می‌کنند. اگر قصد برگزاری تولد در فضای باز را دارید یکی از بهترین گزینه ها تزیین باغ به کمک میزهای سوارز است. این محصولات ریموت کنترل دارند و رنگ نور آنها به 16 رنگ مختلف تغییر می‌کند. در ضمن ریتم تغییر نور آن را نیز می‌توانید به 4 ریتم مختلف تغییر دهید. برای مثال اگر دیگر تزیینات باغ برای تولد سفید است به راحتی می‌توانید رنگ نور میزهای سوارز را بر روی سفید تنظیم کنید و یا ریتم آن را بر روی ریتمی قرار دهید که با فاصله زمانی های مشخص رنگ نور محصولات تغییر کند.

                

نتیجه گیری
تزیین باغ برای تولد ممکن است سخت بنظر برسد اما اگر محصولات مناسب برای تزیین باغ را داشته باشید دیگر کار سختی نیست. از آنجایی که نور در تزیین باغ برای تولد از اهمیت بالایی برخوردار است، استفاده از المان های نورانی بسیار به شما کمک می کند. در این مطلب سعی کردیم به معرفی چند محصول به منظور تزیین باغ برای تولد بپردازیم اما این پایان کار نیست. شما با سر زدن به قسمت محصولات آذین پلی نور می‌توانید دیگر محصولات نورانی را نیز تماشا کنید و با کمی خلاقیت از آنها برای تزیین باغ استفاده کنید. برای مثال «هلال های نورانی» گزینه بسیار خوبی برای تزیین جلوی درب باغ است و یا گلدان های نورانی می‌توانند گوشه های باغ شما را تزیین کنند. خلاقیت به معنی استفاده درست و خلاقانه از محصولات جدید است. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده محصولات نورانی در خاورمیانه فعالیت دارد و محصولات را با کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد تولید می‌کند. تنها کافیست با کمی خلاقیت و دقت محصولات را در کنار هم قرار دهید تا یک دکوراسیون خاص و دیدنی را ایجاد کنید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...