logo-samandehi

میز و صندلی نورانی برای عروسی

2 شهریور 1400

جشن عروسی روز بسیار مهم و خاطره انگیزی است. بنابراین افراد تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین مراسم را برگزار کنند. از پذیرایی تا میز و صندلی، همگی المان هایی هستند که می‌توانند کیفیت برگزاری جشن شما را بالا ببرند. در این مطلب به معرفی صندلی و میز نورانی برای جشن عروسی می‌پردازیم. این محصولات به عنوان میز و صندلی تالار قابل استفاده هستند و با سایر میز و صندلی های عروسی فرق دارند.

           

میز و صندلی نورانی و متفاوت برای جشن عروسی
جشن های عروسی معمولا در تالار ها برگزار می‌شوند و دکوراسیون تالارها تقریبا یکسان است. همه چیز از قبل برنامه ریزی شده است و برای تغییر آن باید با مدیریت تالار هماهنگ کنید. میز و صندلی یکی از المان هایی است که در دکوراسیون نقش بسیار مهمی دارد. به محض ورود به سالن تالار اولین چیزی که نظر هرکسی را جلب می‌کند میز و صندلی است. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده المان های نورانی در خاورمیانه، انواع میز و صندلی نورانی برای عروسی تولید می‌کند. این محصولات بسیار خاص هستند و نمونه آنها را در ایران مشاهده نخواهید کرد. میز و صندلی عروسی آذین پلی نور خاصیت نورانی شدن دارد و رنگ نور آن به 16 رنگ مختلف تغییر می‌کند. شما میتوانید به راحتی و به کمک ریموت کنترل رنگ میز و صندلی عروسی را تغییر دهید و ریتم آن را تنظیم کنید.

     

         استفاده از میز سوارز کمر باریک گرد در عروسی 

 

مزایای استفاده از میز و صندلی نورانی برای عروسی

محصولات موجود در بازار معمولا شبیه به هم هستند و شما برای انتخاب میز و صندلی عروسی انتخاب های زیادی ندارید. برای داشتن دکوراسیون متفاوت باید از محصولات متفاوتی همچون میز و صندلی نورانی استفاده کنید. صندلی و میز نورانی گزینه های مناسبی برای جشن عروسی هستند. میزهای سوارز نورانی یکی از محصولاتی است که مناسب برگزاری مراسم عروسی می‌باشد. این محصولات شامل «میز سوارز کمر باریک گرد»، «میز سوارز کمر باریک مربع»، «میز استوانه تشریفات»، «میز سوارز عمیق» و... می‌باشد. همانطور که اشاره شد رنگ نور این محصولات به 16 رنگ مختلف تغییر می‌کند و با توجه به سلیقه و رنگ سایر المان ها می‌توانید رنگ میز و صندلی عروسی را انتخاب کنید. در ضمن این محصولات دارای 4 ریتم متفاوت هستند و به راحتی قابل تنظیم می‌باشند. اگر به یک رنگ خاص علاقه دارید به راحتی می‌توانید رنگ میز و صندلی عروسی را بر روی یک رنگ تنظیم کنید و یا ریتم آن را به نحوی تنظیم کنید تا رنگ های آن با فاصله زمانی مشخصی تغییر کند.

     

برگزاری عروسی در فضای باز
بسیاری از افراد طرفدار برگزاری عروسی در فضای باز هستند. یکی از چالش هایی که افراد در هنگام آماده سازی مقدمات برای برگزاری عروسی در فضای باز با آن مواجه می‌شوند نور است. نور یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد و غیر قابل انکار است. میز و صندلی نورانی یکی از محصولاتی است که مناسب استفاده در عروسی می‌باشد. استفاده از میز و صندلی نورانی برای عروسی علاوه بر اینکه جلوه بسیار خاصی دارد، تا حد زیادی کمبود نور را جبران می‌کند. صندلی نورانی عروسی انتخاب بسیار مناسبی برای محل نشستن عروس و داماد است و نقطه کانونی بسیار زیبایی را ایجاد می‌کند. صندلی های نورانی و مناسب برای عروس و داماد عبارتند از: «صندلی افراجم»، «مبل تک نفره مربع»، «مبل تک نفره کمر باریک» و «مبل تک نفره هلال». همه این محصولات خاصیت نورانی شدن دارند و رنگ نور آنها به کمک ریموت کنترل به 16 رنگ مختلف تغییر می‌کند.

      

نتیجه گیری
برای برگزاری مراسمی متفاوت و نورانی بهترین گزینه استفاده از میز و صندلی نورانی برای عروسی است. این محصولات نورانی 16 رنگ متنوع و زیبا دارند و در شب جلوه بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنند. میز و صندلی نورانی عروسی مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارد و از پلی اتیلن مرغوب ساخته شده است. این محصول ضدآب هستند و در صورت کثیف شدن به راحتی تمیز می‌شوند. میز و صندلی نورانی مناسب عروسی را در هر فروشگاهی پیدا نمی‌کنید زیرا تنها توسط آذین پلی نور تولید می‌شود. محصولات دیگری برای استفاده در عروسی موجود است که می‌توانید در سایت مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره میز و صندلی نورانی عروسی با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...