ایده های رنگ آمیزی دیوار برای ایجاد یک تغییر اساسی در خانه

18 مرداد 1400

                            

خانه های مدرن امروز شواهدی هستند که نشان می دهند مردم به رنگ ها علاقه دارند و دلایل زیادی برای اثبات آن وجود دارد. رنگ کردن دیوار خانه یا طراحی دیوار میتواند سریع ترین، راحت ترین و ارزان ترین راه برای تازه و بهتر کردن دکوراسیون داخلی باشد. از آنجایی که دیوارها توانایی این را دارند تا به نقطه کانونی خانه تبدیل شوند، مهم است که به آنها توجه کافی داشته باشیم. با کمی تصویرسازی و خلاقیت میتوانیم دیوارهای خانه را برجسته کنیم. از آنجایی که رنگ دیوارها به صورت مشهودی فضا را تغییر می دهند، توانایی این را دارند تا زندگی را به فضای ما تزریق کنند و به صورت مستقیم بر روی خلق و خوی ما تاثیر بگذارند. از این رو تغییر دادن رنگ قدیمی دیوار و یا رنگ کردن دیوار سفید و جدید باید در الویت قرار بگیرد. اگر تصمیم دارید تا یک قدم بزرگ در جهت رنگ کردن دیوارها بردارید و همچنان در انتخاب بین انواع طرح ها سردرگم هستید، ما با گلچین چند طرح خاص به شما کمک می کنیم تا بهتر و راحت تر تصمیم بگیرید.

                

رنگ کردن دیوار اتاق خواب
برای اینکه خودتون را راضی کنید باید رنگی را برای اتاق خواب انتخاب کنید که بنظرتان جذاب باشد. رنگ کردن اتاق خواب یک روش ارزان برای شخصی سازی فضا است. شما آزاد هستید تا هر نقطه از اتاق را رنگ کنید. مانند نمونه های زیر به جای استفاده از یک رنگ ساده و تک میتوانید از طرح های دیگر و ترکیب چند رنگ استفاده کنید.

      

اتاق نشیمن و رنگ جذاب دیوارها
وقت آن رسیده تا دست به کار شوید و به دیوارها سر و سامان دهید. از آنجایی که از اتاق نشیمن بیشتر از فضاهای دیگر خانه استفاده می کنیم وظیفه هر صاحب خانه ای است تا این کار را انجام دهد. به دنبال هر نوع رنگی که هستید بهتر است آن را ترکیبی انجام دهید. همچون نمونه های زیر تنها با ترکیب چند رنگ می توانید طرح های جالب و زیبایی را ایجاد کنید.

نتیجه گیری
بسیاری از مردم قکر می کنند برای اینکه خانه ای خاص و متفاوت داشته باشند باید از دکوری های گران قیمت و تزیینات تجملاتی استفاده کنند در صورتیکه رنگ آمیزی دیوار را دست کم گرفته اند و نمی دانند چقدر میتواند در دکوراسیون آنها تغییر ایجاد کند. رنگ کردن دیوارها ارزانترین و کم هزینه ترین روش برای تغییر دکوراسیون خانه است که در اینجا چند نمونه را مشاهده کردید. برای زیباتر کردن دکوراسیون میتوانید دیوارکوب های نورانی و باکس های قفسه ای را بر روی دیوار نصب کنید. این محصولات قابلیت نورانی شدن دارند و رنگ نور آنها به 16 رنگ مختلف تغییر می کند. دیوارکوب نورانی هم به عنوان یک المان تزیینی و هم به عنوان چراغ خواب قابل استفاده است و جلوه خاصی را در شب ایجاد می کند. برای دیدن محصولات قابل استفاده بر روی دیوار جدید و رنگ آمیزی شده خود به قسمت «محصولات» آذین پلی نور مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...