logo-samandehi

ایده‌های رنگ آمیزی دیوار برای ایجاد یک تغییر اساسی در خانه

18 مرداد 1400

                            

خانه‌های مدرن امروز شواهدی هستند که نشان می‌دهند مردم به رنگ‌ها علاقه دارند و دلایل زیادی برای اثبات آن وجود دارد. رنگ کردن دیوار خانه یا طراحی دیوار می‌تواند سریع‌ترین، راحت‌ترین و ارزان‌ترین راه برای تازه و بهتر کردن دکوراسیون داخلی باشد. ازآنجایی‌که دیوارها توانایی این را دارند تا به نقطه کانونی خانه تبدیل شوند، مهم است که به آن‌ها توجه کافی داشته باشیم. باکمی تصویرسازی و خلاقیت می‌توانیم دیوارهای خانه را برجسته کنیم. ازآنجایی‌که رنگ دیوارها به‌صورت مشهودی فضا را تغییر می‌دهند، توانایی این را دارند تا زندگی را به فضای ما تزریق کنند و به‌صورت مستقیم بر روی خلق‌وخوی ما تأثیر بگذارند. ازاین‌رو تغییر دادن رنگ قدیمی دیوار و یا رنگ کردن دیوار سفید و جدید باید در اولویت قرار بگیرد. اگر تصمیم دارید تا یک‌قدم بزرگ در جهت رنگ کردن دیوارها بردارید و همچنان در انتخاب بین انواع طرح‌ها سردرگم هستید، ما با گلچین چند طرح خاص به شما کمک می‌کنیم تا بهتر و راحت‌تر تصمیم بگیرید.

                

 رنگ کردن دیوار اتاق‌خواب برای اینکه خودتون را راضی کنید باید رنگی را برای اتاق‌خواب انتخاب کنید که به نظرتان جذاب باشد. رنگ کردن اتاق‌خواب یک روش ارزان برای شخصی‌سازی فضا است. شما آزاد هستید تا هر نقطه از اتاق را رنگ کنید. مانند نمونه‌های زیر به‌جای استفاده از یکرنگ ساده و تک می‌توانید از طرح‌های دیگر و ترکیب چندرنگ استفاده کنید.

     

 اتاق نشیمن و رنگ جذاب دیوارها وقت آن رسیده تا دست‌به‌کار شوید و به دیوارها سروسامان دهید. ازآنجایی‌که از اتاق نشیمن بیشتر از فضاهای دیگر خانه استفاده می‌کنیم وظیفه هر صاحب‌خانه‌ای است تا این کار را انجام دهد. به دنبال هر نوع رنگی که هستید بهتر است آن را ترکیبی انجام دهید. همچون نمونه‌های زیر تنها با ترکیب چندرنگ می‌توانید طرح‌های جالب و زیبایی را ایجاد کنید.

 

نتیجه‌گیری بسیاری از مردم فکر می‌کنند برای اینکه خانه‌ای خاص و متفاوت داشته باشند باید از دکوری‌های گران‌قیمت و تزیینات تجملاتی استفاده کنند درصورتی‌که رنگ‌آمیزی دیوار را دست‌کم گرفته‌اند و نمی‌دانند چقدر می‌تواند در دکوراسیون آن‌ها تغییر ایجاد کند. رنگ کردن دیوارها ارزان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش برای تغییر دکوراسیون خانه است که در اینجا چند نمونه را مشاهده کردید. برای زیباتر کردن دکوراسیون می‌توانید دیوارکوب های نورانی و باکس های قفسه ای را بر روی دیوار نصب کنید. این محصولات قابلیت نورانی شدن دارند و رنگ نور آن‌ها به 16 رنگ مختلف تغییر می‌کند. دیوارکوب نورانی هم به‌عنوان یک المان تزیینی و هم به‌عنوان چراغ‌خواب قابل‌استفاده است و جلوه خاصی را در شب ایجاد می‌کند. برای دیدن محصولات قابل‌استفاده بر روی دیوار جدید و رنگ‌آمیزی شده خود به قسمت محصولات آذین پلی نور مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...