logo-samandehi

چند ایده جالب برای تزیین بالای کاناپه

24 تیر 1400

                                

دیوار پشت کاناپه محل مناسبی برای ایجاد یک نقطه کانونی جذاب در نشیمن است. برای طراحی این دیوار موارد مختلفی وجود دارد فقط باید دقت کنید همه ی آنها در ارتفاع دید نصب شوند و خیلی بزرگ یا کوچک نباشند. در این مقاله به چند ایده جذاب برای تزیین دیوار بالای کاناپه اشاره می کنیم.

               

دیوار گالری ایجاد کنید
تابلوهای نقاشی و قاب عکس های مختلف را با یک ترکیب بندی جذاب روی دیوار پشت کاناپه آویزان کنید. میتوانید قبل از اینکه آنها را نصب کنید روی زمین ترکیب چیدمان را آماده کنید و بعد آن را روی دیوار پیاده کنید.

                 

آثار هنری را فراموش نکنید
آثار هنری مانند مجسمه، تابلوی نقاشی، بشقاب های نقاشی شده، المان های نورانی و... میتوانند با رنگ ها و فرم ها در نشیمن نقطه کانونی ایجاد کنند.

               

با مکرومه نظر همه را جلب کنید
مکرومه بافی از صنایع و هنرهای دستی جدید است که با متریال های متفاوت و با ابتکار بافنده خلق می شود. این هنر دستی از گذشته مرسوم بوده و امروزه به شکلی مدرن تر در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. مکرومه که ترند این روزهاست و در رنگ های مختلف بافته می شود میتواند یک انتخاب مناسب برای دیوار پشت کاناپه باشد.

              

باکس قفسه ای هیچوقت از گزینه ها حذف نمی شود
در خانه های کوچک که فضای کمتری وجود دارد، باکس قفسه ای روی دیوار فضایی ایجاد میکند که می شود آثار هنری، تزیینی، گلدان نورانی و غیر نورانی، توپ نورانی و... را روی آن قرار داد. باکس قفسه ای آذین پلی نور در دو مدل نورانی و غیرنورانی موجود است که مدل نورانی آن به 16 رنگ مختلف تغییر رنگ می دهد. در ضمن ریتم تغییر نور این محصولات را میتوانید به کمک ریموت کنترل تنظیم کنید و رنگ محصول را با دیوار و یا مبلمان ست کنید.

                  

استفاده هوشمندانه از نقشه در دکوراسیون داخلی
وقتی به جزئیات نقشه توجه می کنید حس فوق العاده ای به شما دست می دهد. نقشه ها حس ماجراجویی را به فضای نشیمن می آورند. برای اینکه همیشه به یاد سفر و دنیای بزرگ بیرون از خانه باشید میتوانید از یک نقشه در دکوراسیون داخلی استفاده کنید. یک نقشه از مکان هایی که سفر کرده اید یا به آنها علاقه دارید را قاب کنید و به دیوار وصل کنید.

 

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...