logo-samandehi

20 ایده خاص برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

26 تیر 1400

مهم نیست دختر شما 4 ساله است یا 16 سال سن دارد. دختران همگی عاشق تنوع و زیبایی هستند. بنابراین اتاقی که بیشتر وقتشان را در اون میگذرونن باید باب میلشان باشد و به سلیقه خودشان چیده شده باشد. دکوراسیون اتاق خواب باید طوری طراحی شود که حداقل برای 5 سال قابل استفاده باشند و همچنان تازگی داشته باشد. در اینجا سعی داریم 20 ایده خاص برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه پیشنها بدیم. با ما همراه باشید.

                 

             

              

                        

                   

                   

                         

              

         

یکی از محصولاتی که وجودش در اتاق خواب بسیار کاربردی خواهد بود و فضا را زیبا می کند، نشیمن باکس نورانی است. نشیمن باکس نورانی یا جعبه رنگارنگ به عنوان صندلی، میز، پاتختی، صندلی پیانو، میز عسلی و... قابل استفاده بوده و رنگ نور آن به کمک ریموت کنترل به 16 رنگ مختلف تغییر پیدا می کند. ریتم تغییر نور نشیمن باکس را خودتان میتوانید به کمک 4 دکمه تعبیه شده بر روی ریموت کنترل تنظیم کنید و نور محصول را با رنگ تخت خواب، موکت، فرش و پرده ها هماهنگ کنید. استفاده از این محصول بسیار پیشنهاد می شود زیرا نور آن از ترس کودکان در شب هم کم می کند.

         

            


کودکان معمولا به اشیاء نورانی علاقه دارند و از تماشای آن لذت می برند. بنابراین با استفاده از باکس نورانی آینه می توانید آنها را خوشحال کنید و احساس خاص بودن را به آنها القا کنید. باکس نورانی آینه اخیرا مورد توجه جوانان و نوجوانان قرار گرفته است و نمونه های مشابه آن در اروپا و آمریکا نیز استفاده می شود. رنگ نور باکس نورانی آینه به کمک ریموت کنترل تغییر می کند و ریتم تغییر نور آن نیز قابل تنظیم است.

         

آباژور یا چراغ خواب یکی از وسایل محبوب و جدانشدنی در اتاق کودکان است. کودکان به چراغ خواب و آباژور علاقه دارند چون با روشن کردن آن در تاریکی شب احساس امنیت می کنند. همینطور برای رفتن به قسمت های دیگر اتاق نیز نیست که چراغ اتاق را روشن کنند تا بقیه اعضای خوانواده نیز بیدار شوند. چراغ های زیادی در بازار وجود دارند اما اکثر آنها به وسیله چراغ های معمولی روشن می شوند. اگر قصد دارید تا چیدمان اتاق خواب و انتخاب المان ها را طوری انجام دهید که نتیجه اش خاص و متفاوت باشد، به جای استفاده از آباژور و چراغ خواب های تکراری آباژور رومیزی بیضی، آباژور خرگوش و یا آباژور خرس را تهیه کنید. نور این محصولات به 16 رنگ مختلف تغییر می کند و به محصول مورد علاقه کودکان تبدیل می شود.

           

           

              

             

       

             

              

             

 

آذین پلی نور تولیدکننده انواع محصولات نورانی و غیرنورانی است که بسیار باکیفیت هستند و به دلیل تنوع رنگ نور و سادگی هیچوقت از آنها خسته نخواهید شد. برای دیدن محصولات به قسمت «محصولات» سایت مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...