logo-samandehi

10 ایده برای استفاده از رنگ یاسی در دکوراسیون داخلی

12 تیر 1400

      

مشخص کردن جای دقیق بنفش یاسی روی طیف رنگ سخت است زیرا با توجه به نور، حتی از خاکستری نقره ای تا آبی کمرنگ هم تغییر می کند. بنابراین در فضاهایی که نور خورشید با اشعه ی طبیعی در طول روز بر فضا حاکم باشد، رنگ های متغیر و مطبوعی در اتاق ایجاد می شود. بنابراین لزومی ندارد که چنین رنگ جالبی را به دیوارها محدود کنیم. میز، سرامیک، روکش ها و حتی نخ های خیاطی زیبا، همه با استفاده از رنگ بنفش یاسی، زیبا و تاثیر گذار می شوند. در اینجا سعی داریم 10 ایده جذاب برای استفاده از این رنگ زیبا پیشنهاد بدهیم.

چطور از این رنگ در دکوراسیون استفاده کنیم؟
این رنگ اگر در مقابل سفید قرار گیرد خیلی بهتر جلوه می کند اما اگر در مقابل رنگ چوبی تیره قرار گیرد، ظاهرا سایه های ظریف را در خود می بلعد و به جای آن که مایه های رنگ کلی را افزایش دهد آنها را از بین می برد. به جای سفالینه های سنگین، در پی شیشه های زیبا و به جای وسایل منقوش مثل پارچه های گلدار، دنبال لوازم ساده باشید. به این ترتیب فضا روشن، درخشان و پرهیجان می ماند.
نکته ای که باید هنگام برنامه ریزی برای طراحی داخلی به رنگ یاسی در نظر بگیرید این است که چه رنگ هایی با یاسی مطابقت دارد. برای شروع، تئوری رنگ را در نظر بگیرید. در چرخه رنگ، زرد رنگ مکمل بنفش و یاسی است. با این حال، اگر شما به دنبال یک نگاه جسورانه نیستید ممکن است بخواهید رنگ زرد را حذف کنید. رنگ های مشابه بنفش و یاسی را در نظر بگیرید، مانند بنفش قرمز و بنفش آبی. ترکیب این سایه های مختلف به فضای شما عمق و جذابیت بصری می بخشد.

یاسی رنگ بسیار مناسبی برای تزئین با کاربردهای بسیار مختلف است. واقعاً می توان از آن در آشپزخانه گرفته تا اتاق کودک و در هر جای خانه استفاده کرد. برای داشتن ظاهری جسورانه و ماکسیمال، به تخیل خود اجازه دهید اوج بگیرد و هر جا که صلاح می دانید از یاسی استفاده کنید. خواه روی دیوارها باشد، روی مبل، فرش روی زمین، هنر روی دیوارها و یا هر چیز دیگر.

در ادامه 10 نمونه از دکوراسیون های زیبا به رنگ یاسی را تماشا خواهید کرد

             

             

             

              

               

               

               

               

              

              

محصولات نورانی آذین پلی نور با قابلیت تغییر نور به 16 رنگ مختلف هستند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. شما میتوانید رنگ محصولات را با دکوراسیون خانه هماهنگ کنید و به وسیله ریموت کنترل نور نشیمن باکس، صندلی افراجم، گلدان های نورانی، میز سوارز، باکس آینه نورانی و محصولات دیگر را بر روی سفید، سبز، بنفش و سایر رنگ های هماهنگ با یاسی تنظیم کنید و از خلق محیطی زیبا و متفاوت لذت ببرید. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات نورانی در خاورمیانه فعالیت می کند و تمام محصولات را از مواد درجه یک پلی اتیلن تولید می کند.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...