logo-samandehi

چطوری خونه رو برای تولد تزئین کنیم؟

25 فروردین 1400

آماده سازی برای تولد ممکنه یکم استرس آور باشه. انتخاب های زیادی برای تزئین و دکور محل برگزاری تولد وجود داره که میتونید ازشون ایده بگیرید و شخصی سازیشون کنید. در قدم اول شما باید یک تم برای تولدتون انتخاب کنید. با اینکار انتخاب هاتون محدود تر میشه و راحتتر میتونید المان هاتون رو انتخاب کنید. توی این مقاله سعی کردیم چند تا ایده برای یک دکوراسیون خاص و جدید بهتون بدیم.

موقع انتخاب تزئینات، روی سن فرد تمرکز کنید
شما میتونید همیشه از بعضی از تم ها استفاده کنید. اما سن افراد در انتخاب تم خیلی بهمون کمک میکنه. مثلا در سن های حساس و مهم مثل 1 سالگی، 18 سالگی یا اعدادی که رند میشوند مثل 20 و 30 سالگی، باید سن فرد رو در تزئیناتتون پررنگ کنید. برای اینکار میتونید از اعداد نورانی که بسیار جدیدتر از بالن ها و بادکنک ها هستند استفاده کنید.
انتخاب رنگ تزئینات هم بستگی به سن و سلیقه فرد داره. برای کودکان از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید و برای تم بزرگسالان رنگ های خنثی تری رو در نظر بگیرید.               

برای انتخاب راحت، موضوع فصل رو انتخاب کنید
اگر مطمئن نیستید با چه نوع موضوعی رو اتخاب کنید یا وقت زیادی برای برنامه ریزی ندارید، یک موضوع فصلی رو در نظر بگیرید! به غیر از مراسم هایی مثل شب یلدا، معمولا موضوع فصل رو توی جشن هامون در نظر نمیگیریم. درصورتیکه میتونه خیلی جالب و خاص باشه. برای مثال توی فصل گرما از رنگ های تابستونی و میوه های فصل استفاده کنید. اگر جشن تولد توی پاییز برگزار میشه از رنگ های نارنجی، قهوه ای و قرمز استفاده کنید. تمام تزئینات بستگی به سلیقه و خلاقیت شما داره که میتونید به کمک فصل اون تم رو اجرا کنید.                  

از حیوان مورد علاقه، تیم ورزشی یا خواننده مورد علاقه شخص استفاده کنید
احتمالا شخصی که در حال آماده سازی برایش هستید رو به اندازه کافی میشناسید و از علایقش باخبرید، اگر اینطور نیست از یکی از نزدیکان فرد درباره علایقش سوال کنید. به عنوان مثال، کودکی که عاشق اسب های شاخدار است ممکن است مهمانی با مضمون تصاویر تک شاخ و تزئینات پاستلی را دوست داشته باشد. یک مهمانی با مضمون فوتبال یا هاکی برای یک دوستدار ورزش بسیار خوب خواهد بود. انجام اینکار میتونه برای فرد بسیار خوشحال کننده و با ارزش باشه چون شما به علایقش دقت و توجه کردید. اما استفاده از تم های اینچنینی تقریبا یکبار مصرف است و نمیتوانید از آن برای سال های بعد استفاده کنید چون تکراری است و ممکنه علایق فرد تا سال بعد تغییر کنه.

      

از المان های نورانی استفاده کنید
یکی از چیزهایی که پایه ثابت تمام جشن تولدهاست، نور و اجسام نورانیه. برای هر تولد و با هر تمی، میتونید از المان های نوری همچون بالن نورانی، لایت باکس پلی اتیلن، صندلی افراجم، مبلمان نورانی و نشیمن باکس استفاده کنید. این محصولات بسیار متفاوت و خاص هستند. به راحتی میتونید از این محصولات برای تم تولد استفاده کنید و برای هر مراسمی هم قابل استفاده قرار میگیرند.

       

از یک متخصص کمک بگیرید
حوصله هماهنگی، خرثد وتزئین رو ندارید میتونید از شرکت هایی که کارشون تزئین و دکور برای تولد و مراسم هاست کمک بگیرید. با اینکار دیگر نیاز نیست غصه چیزا را بخورید. تنها از علایق فرد و سلیقه اش بگویید و منتظر یک تزئین از جانب آنها باشید.              

محصولات نورانی آذین پلی نور
آذین پلی نور تولید کننده انواع محصولات دکوراتیو نوری بوده که میتوان از آنها در جشن ها و برای تم تولد استفاده کرد. همه محصولات از جنس پلی اتیلن هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. محصولات قابل استفاده برای تولد شامل میز سوارز، صندلی افراجم، مبلمان آنتیک نورانی، نشیمن باکس، اعداد نورانی، کمان نوری، توپ نورانی، میز غذاخوری، ستون دیجی، میز تولد، کانتر هلال و غیره است. برای تهیه محصولات میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و باقی محصولات را در سایت مشاهده کنید. با محصولات آذین پلی نور خودتان حرفه ای تزئین کنید.        

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...