دیوارکوب نورانی

15 فروردین 1400

 دیوار کوب نورانی

وقتی همه جا تاریکه و هیچ جایی مشخص نیست، به یک نور کم نیازه تا نیازمون رو برطرف کنه. یکی از وظایف چراغ خواب فراهم کردن نوری ملایم در تاریکی شبه. چراغ شب یک چراغ برقی کوچک و کم مصرفه که برای راحتی و امنیت در شب روشن میشه. اونها نور کافی برای دیدن وسایل موجود در یک اتاق رو فراهم می کنند، اما به اندازه کافی کم نور هستند تا خوابتون رو مختل نکنند. چراغ های خواب اغلب برای راحتی بچه هایی که از تاریکی می ترسند استفاده میشن. همچنین می توان از اونها در راهروها و حمام ها استفاده کرد تا افراد بتونن شبانه توی خونه حرکت کنن.

چراغ شب ساده
ساده ترین چراغ شب یک دستگاه کوچک با یک لامپ رشته ای کم وات و یک کلید سادست. کلید مثل هر کلید دیواری دیگه کار میکنه و به یک سیم متصل شده که چراغ رو روشن و خاموش میکنه.

                   

چراغ شب اتوماتیک
بعضی چراغ های شب هوشمند هستند و در زمان تاریکی به صورت اتوماتیک روشن میشن و در روشنایی خاموش میشن. این چراغ ها از مزایا و معایبی برخوردارند. یکی از عیب های بزرگ این چراغ خواب ها روشن موندن توی تمام طول شبه که ممکنه خواب رو مختل کنه. به همین دلیل مناسب استفاده در داخل اتاق خواب نیست. اما میتوان از آن در راهرو و مکان های دیگه استفاده کرد تا محیط خونه رو از تاریکی مطلق خارج کنه.

                 

• یک نور ملایم باعث خارج کردن کودک از استرس و ترس میشه و کمک میکنه تا خواب بهتری داشته باشن بخصوص اگر در محیط جدیدی قرار بگیرند.
• حتی اگه همه جای خونه رو مثل کف دستتون بلد باشید، بازم ممکنه توی تاریکی شب هوشیار نباشید و برای رفتن به قسممت های مختلف خونه نیاز به یک المان نوری داشته باشید.
• ممکنه در طول شب نیاز داشته باشید تا اتاق بچه ها رو چک کنید و از ساعت مطلع بشید.
• برای مهمان ها و کسانیکه به تازگی وارد خونه شما شدن، قرار دادن چند المان نوری در طول شب باعث کاهش استرس و احساس راحتی بیشتر اونها میشه.

با یک تیر دو نشون بزنید
اگر مقاله های قبلی آذین پلی نور رو خونده باشید، درباره این صحبت کردیم که با دیوارای سفید خونه چیکار کنیم. یکی از طراحی هایی که میشه برای دیوار های خالی خونه در نظر گرفت، استفاده از دیوار کوب و المان های دکوراتیو هست. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده المان های نوری در خاورمیانه، تولید کننده انواع المان های نوری است و دیوار کوب هایی رو طراحی کرده که قابلیت نورانی شدن دارند و میشه از اونها به عنوان چراغ شب هم استفاده کرد. میتونید با تهیه یک محصول هم از اون به عنوان یک محصول دکوراتیو و هم به عنوان چراغ خواب استفاده کنید. این دیوار کوب ها دارای ریموت کنترل هستند و رنگ نور اونها به صورت دلخواه تا 16 رنگ قابل تغییر و تنظیمه. برای دیدن محصولات و المان های نوری دیگه، به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و در صورت تمایل میتونید اونها رو از نمایندگی های فروش در سراسر ایران تهیه کنید.

                  

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...