logo-samandehi

رنگ سفید در دکوراسیون

23 اسفند 1399

 رنگ سفید در دکوراسیون

نور یکی از مهم‌ترین ارکان توی دکوراسیون خونه به حساب میاد. خونه‌ای که نورگیر باشه رو به عنوان یک مزیت به حساب میارن. اما همه ی خونه‌ها این گزینه رو ندارند و از طریق دکوراسیون و انتخاب رنگ میتونن خونه رو جوری چیدمان کنند که روشن‌تر و دل باز‌تر بنظر بیاد.

                      

چجوری خونه رو روشن‌تر کنیم؟

یکی از راه‌های روشن کردن خونه، استفاده از رنگ‌های روشن به ویژه سفیده. این کار با ایجاد خطای دید باعث جون دادن به محیط خونه و بزرگ‌تر نشون دادن فضا میشه. سفید، رنگیه که به نظر بی‌روح میاد ولی توی دکوراسیون خونه این قضیه برعکسه. اگر بتونیم رنگ سفید رو هوشمندانه استفاده کنیم، می‌تونه نتیجه خیلی خوبی بهمون بده. این رنگ یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در دکوراسیون داخلیه. احتمالا کمتر خونه‌ای رو دیده باشین که حداقل یک دیوار سفید توش نباشه. اگر رنگ سفید رو دوست دارید، شخصیت متعادل و پایداری دارید و می‌تونید احساسات خودتون رو کنترل کنید. اما حواستون باشه تا مثل هر چیز دیگه توی استفاده از رنگ سفید هم زیاده روی نکنید. یک اتاق کاملا سفید شاید روشن‌تر و بزرگ‌تر دیده بشه، اما خیلی خسته کننده و کسل آوره.

                       

محصولات سفید آذین پلی نور

ترکیب رنگ سفید با رنگ های متضادی مثل مشکی، صورتی، سبز و... می‌تونه جلوه ی خیلی خوبی به خونه بده. یکی از چیزهایی که می‌تونه با کمترین هزینه باعث بیشترین تغییر بشه استفاده از گلدون توی خونه‌ست. با توجه به فضا و محل قرار دهی گلدون، میتونید سایز و رنگ اون رو انتخاب کنید. گلدون‌های سفید و نورانی از جنس پلی اتیلن از متفاوت‌ترین محصولاتی هستند که میتونید اونها رو از فروشگاه های دکوراتیو نورانی تهیه کنید و یا با شماره تماس موجود در سایت تماس بگیرید.

 

                       

 

این گلدون‌ها از جنس پلی اتیلن هستن و دیگه نیازی نیست تا نگران شکستنشون باشید. نور محصولات رو میتونید به رنگ دلخواه خودتون تغییر بدید و در چند طرح سنگی، آجری و آنتیک تولید میشن. آذین پلی نور به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده انواع المان های نوری در خاورمیانه، به فکر زیبایی و تغییر خونه شماست. محصولات خاص و نورانی آذین پلی نور میتونن گزینه خوبی برای هدیه و استفاده در مکان های لوکس باشند. محصولات از جنس پلی اتیلن هستن و مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند. این محصولات رو میتونید به راحتی از نمایندگان فروش ما در سراسر ایران تهیه کنید و از استفادشون لذت ببرید.

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...